Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
Prosper BSR: Partneru sanāksmes atskats

No 11. – 12. jūlijam aizvadīta projekta Prosper BSR partneru sanāksme Varšavā, Polijā kopā ar partneriem no Hanzas Parlamenta (Vācija), Polijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Polijas uzņēmuma  “DANMAR Computers SP Zoo” un Viļņas tirdzniecības, rūpniecības un amatniecības kameru. Sanāksmes laikā projekta partneri dalījās ar līdzšinējo pieredzi Ukrainas bēgļu atbalstam Latvijā, Lietuvā, Polijā un Vācijā, kā arī ar projektā sasniegtajiem rezultātiem.

Izsludināta Eiropas balva sievietēm inovatorēm

Eiropas Inovāciju padome un Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūts izsludinājis pieteikšanos 2025. gada Eiropas balvai sievietēm inovatorēm, kuras mērķis ir izcelt sieviešu  izcilos sasniegumus, kas veicina pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā un planētai kopumā. 

Partneru Sanāksmē Helsinkos LEF Network Azerbaijan Projektam

No 3. līdz 5. jūlijam Helsinkos, Somijā, notika ceturtā partneru sanāksme projekta LEF Network Azerbaijan ietvaros kopā ar partneriem no Satakuntas universitātes un Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras.

Sanāksmē tika plānotas šī gada misijas uz Azerbaidžānu un rudenī paredzētās braucienu programmas.

LTRK Kurzemes Biznesa forums Tukuma novadā pulcē uzņēmējus un finanšu nozares ekspertus

Trešdien, 3. jūlijā vīna darītavā "Mazburkas" norisinājās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), Tukuma novada pašvaldības un energokompānijas SIA "Enefit" organizētais Kurzemes Biznesa forums "Uzņēmumu finansējuma stratēģijas: no teorijas līdz praksei", atbalstītāja - vīna darītavas “Mazburkas” - telpās pulcējot ap 70 uzņēmēju, valsts un pašvaldību pārstāvjus, kā arī nozares ekspertus.

LTRK padome tiekas ar ārlietu ministri Baibu Braži

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padome, ceturtdien, 27. jūnijā, tikās ar ārlietu ministri Baibu Braži, lai pārrunātu vairākus būtiskus jautājumus, kas skar ārlietu politikas aktualitātes un turpmākos plānus. Sarunas laikā tika izcelti vairāki svarīgi temati, kas noteiks Latvijas ārpolitikas virzību tuvākajos gados.

Darbību uzsāk Eksporta klastera mājaslapa

Lai veicinātu Latvijas eksporta projektu attīstību un uzņēmumu izaugsmi starptautiskajos tirgos, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) projekta LEF Network Azerbaijan ietvaros ir izstrādājusi mājaslapu – export-cluster.eu, kurā tiks apkopoti dažādi materiāli un informatīvi resursi, kas palīdzēs uzņēmumiem paplašināt savu darbību un konkurētspēju ārvalstu tirgos.

LTRK dalība Digitālā sektora nozaru grupā un CitiVerse forumā

EEN (Eiropas Biznesa atbalsta tīkla) ietvaros LTRK piedalījās Digitālā sektora nozaru grupas sanāksmē 18.- 19. jūnijā Turīnā, Itālijā.

LTRK Kurzemes biznesa forums

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Tukuma novada pašvaldību, Enefit un vīna darītavu “Mazburkas” organizē Biznesa forumu "Uzņēmumu finansējuma stratēģijas: no teorijas līdz praksei", 3. jūlijā plkst. 14:00.

 

Nodrošinot konkurences neitralitāti, var nodrošināt arī visas sabiedrības vajadzības

18. jūnija Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē tika skatīts jautājums par konkurences neitralitāti, Valsts pārvaldes iekārtas likuma 88. panta robežām un iespējamo atbildības pastiprināšanu par to pārkāpšanu.