Pārlekt uz galveno saturu

LTRK aicina uzņēmējus sadarboties Latvijā ražotu preču un produktu Ziemassvētku dāvanu kataloga veidošanā

Ziemassvētki

Lai popularizētu Latvijā ražotas preces un produktus, Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) – veidos Ziemassvētku dāvanu katalogu un aicina šajā projektā iesaistīties uzņēmējus.

Katalogs dos iespēju ikvienam vienuviet redzēt tieši Latvijā radīto, lai gada nogales svētkos dāvanās vai pateicībās, kā arī citos svētkus un, protams, ikdienā izvēlētos mūsu preces un produktus no visas Latvijas, tādējādi atbalstot mūsu uzņēmējus un ekonomiku.

Uzņēmēji, kuri vēlas izvietot informāciju digitālajā katalogā, to aicināti darīt līdz 7. oktobrim, aizpildot pieteikumu šeit: https://ej.uz/LatvijasLabums2023

Lai atbalstītu uzņēmējus, šogad dalības maksa projektā ir simboliska :

  • LTRK biedriem – 15 EUR (bez PVN)
  • Visiem citiem  - 20 EUR (bez PVN)
     

Katalogs būs pieejams novembra sākumā. 

Digitālais Latvijā ražoto preču un produktu katalogs ir viens LTRK kustības “Latvijas Labums” virzieniem, kā izcelt un atbalstīt Latvijas ražotāju veikumu – īpaši mazo un vidējo. 

Kustība “Latvijas Labums” LTRK ir izveidota 2014. gadā, lai veicinātu Latvijā ražotas produkcijas atpazīstamību un mudinātu izvēlēties vietējos produktus un preces. 
No šīs vasaras tiek īstenota kampaņa “Latvijas muzikālie labumi”.  Mūziķi no grupas “Dziļi violets” – Nauris Brikmanis un Valters Osis radījuši un turpina sacerēt skanīgas dziesmas, cildinot Latvijā ražotas preces un produktus. Muzikālo skanējumu papildina stāsti par uzņēmējiem un produkciju. 

Tā kā “Latvijas Labums” ir ilgtermiņa kampaņa, tajā joprojām aicināts piedalīties ikviens uzņēmējs, rakstot pieteikumu uz e-pastu info@latvijaslabums.lv. Vairāk informācijas par “Latvijas Labums” kustību var uzzināt tīmekļvietnē www.latvijaslabums.lv.