Pārlekt uz galveno saturu

Pārrunā ekonomisko situāciju Latvijā un finanšu pieejamību uzņēmumiem

money

Lai pārrunātu finansējuma pieejamību uzņēmumu attīstībai Latvijā, kā arī kopējo ekonomisko situāciju mūsu valstī, pirmdien, 18. septembrī, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Prezidija dalībnieki tikās ar AS “Swedbank Latvia” galveno ekonomisti Līvu Zorgenfreiju.

LTRK biedri jau ilgstoši norādījuši uz problēmu uzņēmumu attīstībai nepieciešamā finansējuma piesaistē no bankām. To kā vienu no nekavējoši risināmiem jautājumiem LTRK norādījusi arī jaunajai valdībai iesniegtajās rekomendācijās straujākai ekonomiskajai izaugsmei. Tāpēc tikšanās laikā ar “Swedbank Latvia” pārstāvi uzņēmēji uzklausīja informāciju un datus, motivāciju un argumentus un diskutēja par to, kā uzņēmumiem sekmīgāk piesaistīt līdzekļus izaugsmei. Tāpat LTRK pārstāvji uzklausīja informāciju par ekonomisko situāciju dažādās nozarēs ne tikai Latvijā, bet Eiropā un pasaulē. 

Jāpiebilst, ka, lai sekotu aktuālajam norisēm ekonomikā un tautsaimniecībā, LTRK Prezidija dalībnieki regulāri tiekas ar dažādu jomu ekspertiem, kā arī amatpersonām un lēmumu pieņēmējiem.