Pārlekt uz galveno saturu

Norisinājies seminārs Baltic Impact Accelerator: Jaunuzņēmumu ilgtspējīga izaugsme.

jurijs

7. decembrī, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri, organizēja informatīvo semināru Baltic Impact Accelerator: Jaunuzņēmumu ilgtspējīga izaugsme. Seminārs tika organizēts projekta Baltic Impact Accelerator ietvaros, kura galvenais mērķis ir risināt jaunu izaugsmes uzņēmumu izaicinājumus Centrālbaltijas reģionā, izmantojot Triple Bottom Line metodoloģiju.

Semināra laikā dalībniekiem, Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klastera valdes priekšsēdētāja Anete Grundberga prezentēja projektu Baltic Impact Accelerator un tā akselerācijas programmu. Par citu LTRK īstenoto projektu SKALE2CT un tā mērķi stāstīja LTRK Eiropas Savienības projektu daļas vadītāja Līga Sičeva. Tāpat dalībnieki tika iepazīstināti ar Komercializācijas reaktora sniegtajām iespējām jaunuzņēmumiem, par ko dalījās Antons Adamovičs. Savukārt par EDIH iespējām dalījās Zaļo un Viedo Tehnolģiju Klastera valdes loceklis Imants Martinsons. Noslēgumā ar savu pieredzi akselerācijas programmās un uzņēmuma vadīšanā dalījās jaunuzņēmuma Swotzy līdzdibinātājs Kristians Jenčiuss.

Līdz 6.janvārim jaunuzņēmumiem ir iespēja pieteikties https://ej.uz/B-I-A dalībai akselerācijas programmā un jau 22.janvārī tiks paziņoti tie, kuri ir uzņemti tajā. Akselerācijas programma sāksies 29.janvārī un būs 6 mēnešu gara.