Pārlekt uz galveno saturu

25.janvārī notiks LTRK ATVĒRTO DURVJU DIENA

add

25. janvārī plkst.14.00–16.30 Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) – aicina interesentus uz Atvērto durvju dienu, lai uzzinātu vairāk par LTRK īstenoto uzņēmēju interešu pārstāvību, atbalstu eksportam, organizētajiem semināriem un pasākumiem, īstenotajām ES projektu aktivitātēm, šķīrējtiesu un komercstrīdu mediāciju, kā arī noskaidrot atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem par LTRK atbalstu uzņēmējiem.

Atvērto durvju dienu pirmajā daļā būs prezentācija par starptautiskās uzņēmējdarbības iespējām, ar kurām iepazīstinās LTRK Eiropas projektu daļas vadītāja Līga Sičeva.

Pasākumu vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, kurš kopā ar LTRK komandu pasākuma dalībniekus iepazīstinās ar organizācijas darbības virzieniem, kā arī tiem LTRK atbalsta mehānismiem, kas var palīdzēt un veicināt uzņēmumu konkurētspēju gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī gan šodien, gan tālākā nākotnē. Būs arī interesanta ekskursija pa LTRK vēsturisko namu, kuru vadīs LTRK valdes loceklis un politikas daļas direktors Jānis Lielpēteris.

Dalība bez maksas, ar iepriekšēju reģistrāciju: https://ieej.lv/LTR_ADD_25_01

Uz tikšanos LTRK uzņēmēju namā - Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 35.