Pārlekt uz galveno saturu

Enerģijas taupīšanas gadsimts

Automatizācija, lai taupītu enerģiju

Eiropas Savienības dalībvalstis aktīvi ievieš likumus un standartus, kas liek uzņēmumiem ievērot ESG (Environment, Social, Governance) stratēģijas prasības, lai samazinātu resursu patēriņu un negatīvo ietekmi uz vidi. Šo standartu neievērošana var novest pie soda naudas un reputācijas riska
“Eiropas Zaļā kursa” mērķis ir līdz 2050. gadam padarīt Eiropu par pasaulē pirmo klimatneitrālo kontinentu. Šo mērķi nevarēs sasniegt bez uzņēmējdarbības sektora līdzdalības. “Eiropas Zaļais kurss” ir politikas iniciatīvu kopums, tas paredz stingrus emisijas standartus, atbalstu infrastruktūras uzlabošanai un investīcijas tīrās tehnoloģijās.
FTLV ir Latvijā dibināts uzņēmums, kas piedāvā jaunu koncepciju rūpniecisko iekārtu un inženiersistēmu uzraudzībai un vadībai ražošanas un komerciālā tipa ēkās. FTLV risinājumi palīdz uzņēmumiem maksimāli palielināt iekārtu sistēmu darbības efektivitāti un samazināt to uzturēšanas un remonta izmaksas. Mūsu enerģijas taupīšanas algoritmi ir vērsti uz energoefektivitātes paaugstināšanu un enerģijas izmaksu samazināšanu, kas ir īpaši aktuāli Eiropas tirgus realitātē.
Kā izveidot efektīvu sistēmu iekārtu kontrolei un darbības automatizēšanai? Tas var izklausīties sarežģīti, bet patiesībā viss ir ļoti vienkārši, ja tiek pielietots moduļu princips. FTrace ir FTLV izstrādātā sistēma, kura izmanto moduļu principu. Šis princips balstās uz gatavas sistēmas montāžu, kuras pamatā ir labi izstrādāti moduļi un iepriekš izveidotas kodu bibliotēkas. Visi elementi ir unificēti, optimizēti un pārbaudīti darbībā, kas ļauj tos ātri apvienot pilnā sistēmā. Iekārtas un programmas ir apvienotas un efektīvi darbojas kopā. Viss, kas nepieciešams, ir izvēlēties pareizo risinājumu, ņemot vērā konkrēta uzņēmuma vajadzības. Šīs metodes pievilcība ir tāda, ka mūsu klients iegūst pilnīgu sistēmu īsā laika periodā.
Vairāk par uzņēmuma automatizācijas un monitoringa risinājumiem varat uzzināt, apmeklējot mūsu mājaslapu: https://ft-lv.com/ vai rakstot uz info@ft-lv.com