Pārlekt uz galveno saturu

Atvērta pieteikšanās 31. janvāra LTRK Zaļā kursa un ilgtspējas domnīcas darbnīcai

zalais

Turpinot LTRK Zaļā kursa un ilgtspējas domnīcu ciklu, arī 2024. gadā kopā ar “Coca-Cola HBC Latvija” aicinām uzņēmumus uz klātienes semināriem, lai ne tikai uzzinātu vairāk, bet arī praktiski iemēģinātu roku uzdevumos, uzsākot ilgtspējas ziņošanu.

Trešdien, 31. janvārī, no plkst. 13:00 līdz 16:00 aicinām pievienoties otrajai praktiskajai LTRK Zaļā kursa un ilgtspējas domnīcas darbnīcai LTRK Rīgas birojā Kr. Valdemāra ielā 35. Šīs darbnīcas fokuss tiks vērsts uz uzņēmuma vērtību ķēdēm.

Pasākuma teorētiskajā daļā izskanēs prezentācija par ilgtspējas jautājumu lomu uzņēmuma vērtību ķēdē, tostarp korporatīvās ilgtspējas ziņošanas direktīvas jeb CSRD un siltumnīcefekta gāzu (SEG) emisiju aprēķināšanas kontekstā. Otrajā domnīcas daļā uzņēmumu pārstāvji būs aicināti darboties praktiskos uzdevumos, identificējot potenciālos ilgtspējas jautājumus kāda uzņēmuma vērtību ķēdē. Tāpat paredzēta neoficiāla tīklošanās daļa, kurā uzņēmumiem iepazīties un dalīties pieredzē.

Darbnīcu vadīs PwC Latvija Ilgtspējas pakalpojumu vadītāja Maija Orbidāne, kas piedalījusies daudzu uzņēmumu ilgtspējas pārskatu veidošanā un ir viena no zinošākajiem ekspertiem šajā jomā Latvijā. Ekspertes vadībā norisinājās arī pirmā šīs sezonas zaļā kursa domnīca.

Dalība ir bezmaksas ar iepriekšēju reģistrāciju: https://ieej.lv/Zala_kursa_domnica_31_01

Jautājumiem: inese.raiba@ltrk.lv

 

PROGRAMMA:

Laiks

Notikums

Ziņotājs

13:00-13:05

Ievadvārdi

Domnīcas atklāšana

LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa

 

13:05-14:00

Teorētiskā daļa: prezentācija

 

  • Ilgtspējas jautājumu loma uzņēmuma vērtību ķēdē
  • Vērtību ķēdes nozīme korporatīvās ilgtspējas ziņošanas direktīvas jeb CSRD un siltumnīcefekta gāzu (SEG) emisiju aprēķināšanas kontekstā

 

Q&A

 

PwC Latvija Ilgtspējas pakalpojumu vadītāja

 

Maija Orbidāne

14:00-14:15

Kafijas pauze, uzkodas

14:15-15:15

Praktiskā daļa

 

 

Q&A

 

PwC Latvija Ilgtspējas pakalpojumu vadītāja

 

Maija Orbidāne

15:15-17:00

Neoficiālā daļa

-

Tīklošanās