Pārlekt uz galveno saturu

Darbību uzsāk Eksporta klastera mājaslapa

Darbību uzsāk Eksporta klastera mājaslapa

Lai veicinātu Latvijas eksporta projektu attīstību un uzņēmumu izaugsmi starptautiskajos tirgos, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) projekta LEF Network Azerbaijan ietvaros ir izstrādājusi mājaslapu – export-cluster.eu, kurā tiks apkopoti dažādi materiāli un informatīvi resursi, kas palīdzēs uzņēmumiem paplašināt savu darbību un konkurētspēju ārvalstu tirgos.

No 2017. līdz 2022. gadam LTRK īstenoja Latvijas Eksporta klastera projektu, kura mērķis bija paaugstināt Latvijas ekonomiski aktīvo uzņēmumu konkurētspēju ārvalstu tirgos. Šis projekts radīja pamatu nākamajiem eksporta veicināšanas projektiem, kuru rezultātā ir izveidota bagātīga materiālu un informācijas bāze, kas ir praktiski noderīga eksporta veicināšanai uzņēmumiem.

Eksporta klastera mājaslapa ir veidota, balstoties uz Eiropas Savienības finansēto projektu rezultātiem, kuros darbību ņēma LTRK. Tās saturs ietver materiālus, resursus un labāko praksi no eksporta projektiem tādās valstīs kā Azerbaidžāna, Ukraina, Ķīna un Namībija. Platformas galvenā prioritāte ir starptautisko partnerību veicināšana, apvienojot dažādas zināšanas un perspektīvas, lai nodrošinātu labāko praksi un inovatīvas pieejas eksporta attīstībā.

Mājaslapas satura pamatā ir starptautiskā vidē iegūtās zināšanas un pieredze. Platformas saturu veido projekti, kas ir īstenoti sadarbībā ar partneriem gan no Eiropas Savienības, gan ārpus tās. Saturs tiks regulāri papildināts ar jaunākajiem materiāliem un resursiem, atkarībā no īstenotajiem projektiem un sadarbībām ar citām valstīm.  

Mājaslapa: www.export-cluster.eu

Eksporta klastera mājaslapa ir izstrādāta projekta LEF Network Azerbaijan ietvaros, ko līdzfinansē Interreg Centrālās Baltijas programma, sadarbībā ar Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Satakuntas universitāti.