Pārlekt uz galveno saturu

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN)

EEN_RGB

 

EU logo

 

  • Nosaukums: EEN (Enterprise Europe Network)
  • LTRK Pozīcija: partneris
  • Kopējais budžets: 211 753, 75 EUR
  • Projekta ilgums: 01.01.2022 - 30.06.2025
  • Programma: Single Market Programme 
  • Partnervalstis: 60 valstis  
  • Mājas lapa: www.een.lv

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (Enterprise Europe Network) savu darbību Latvijā uzsāka 2008. gada 29. februārī. Tas apvienoja Eiropas Informācijas centru Rīgā, kas darbojās kopš 1997. gada kā viena no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) struktūrvienībām un Inovāciju Rosināšanas centru, kas darbojās Latvijas Tehnoloģiskā centra (LTC) paspārnē. 2022. gadā partnerībai pievienojās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK). 

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir lielākais uzņēmējdarbības un inovācijas atbalsta kontaktpunktu tīkls, kas sniedz praktisku informāciju uz specifiskiem jautājumiem Eiropas Savienības uzņēmējiem par Eiropas Savienības lietām, īpaši izceļot mazos un vidējos uzņēmējus.

Neatkarīgi no tā, kurā valstī vai kontaktpunktā griežas uzņēmējs, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ievēro atvērto durvju (no wrong door) koncepciju, kas nodrošina vienotus pakalpojumus.

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls piedāvā konkrētus un efektīvus risinājumus uzņēmējiem vairāk nekā 60 valstīs, iekļaujot 27 Eiropas Savienības valstis, kā arī kandidātvalstis (Turcija, Maķedonijas Republika, Albānija, Melnkalne, Serbija), Eiropas ekonomiskās zonas valstis un citas trešās valstis.

Informācija par pakalpojumiem, ko piedāvā Eiropas Biznesa atbalsta tīkls,  ir pieejama šeit.

Eiropas Biznesa atbalsta tīklu finansē programma SMP (Single Market Programme) periodā 2021-2025, (iepriekš COSME – Eiropas Savienības Uzņēmumu konkurētspējas un mazo vidējo uzņēmumu programmās 2014-2020). 

Informāciju par EEN tīkla aktualitātēm un iespējām var atrast:

 

 

Starptautiskā partnerības datu bāze

Eiropas Biznesa atbalsta tīklā Starprautiskā partnerības datu bāze sniedz iespēju meklēt biznesa, tehnoloģiju un pētniecības sadarbības piedāvājumiem un pieprasījumiem vienotā datu bāzē Eiropā un ārpus tās. 

Datu bāzē iespējams izmantot atslēgas vārdus vai “filtru”, lai atrastu Jums interesējošās nozares pēc sadarbības formas, uzņēmuma lieluma, uzņēmuma attīstības stadijas un valsts. 

Ja Jums ir interese par kādu no zemāk esošajiem profiliem, lūdzu, sūtiet uz epastu: een@ltrk.lv, norādot interesējošā profila numuru (piemēram: BOSG20231110002), savu mājaslapu un nelielu aprakstu par savu uzņēmumu vai jau gatavu piedāvājumu. 

Aicinām Jums izveidot savu pieteikumu starptautiskā partnerības datu bāzē, aizpildot anketu: https://ej.uz/pieteikumsEEN (sadarbības piedāvājums pēc ievietošanas datu bāzē ir aktīvs 12 mēnešus).

Piedāvājums datu bāzē sniedz iespēju pārdot Jūsu produktu vai pakalpojumu, meklēt izejmateriālus, atrast specializētas tehnoloģijas vai Jūsu produkcijas izplatītāju.

Kontaktpersonas LTRK: 

Līga Sičeva
ES Projektu daļas vadītāja
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
liga.siceva@ltrk.lv  
+371 28625443
Kr.Valdemāra iela 35, Rīga Latvija, LV-1010

Rolanda Ķīkule
ES Projektu daļas projektu koordinatore
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
rolanda.kikule@ltrk.lv
+371 20284463
Kr.Valdemāra iela 35, Rīga Latvija, LV-1010