Pārlekt uz galveno saturu
03 Dzīve pēc Excel: risinājumi datu apkopošanai un vizualizācijai

Dzīve pēc Excel: risinājumi datu apkopošanai un vizualizācijai

Cilvēki, kas saskaras ar finanšu datiem un ne tikai, savā darbā izmanto Excel. Lai gan tas ir ļoti izpalīdzīgs un adaptīvs rīks, šobrīd eksistē arī citi rīki, kas varētu būt labāk pielāgoti darbam ar datiem un to vizualizācijai lēmumu pieņemšanai.

Mērķa auditorija: Ja Jūs savā profesionālajā dzīvē strādājat ar Excel atskaitēm vai modeļiem un vēlaties uzzināt vairāk par citiem rīkiem, kas varētu padarīt Jūsu dzīvi vieglāku – šis vebinārs ir domāts Jums.

Runāsim par:
1. Excel – kāpēc ir jāzina, kur un kā to izmantot: kādi pastāv procesu riski
2. Power Query – datu modelēšana Excel: strādā ar lielāku datu apjomu
3. PowerBI – dinamiskās atskaites: ko nevar Excel?
4. Alteryx – datu transformācija apjomā
5. ChatGPT – kā tas var palīdzēt ģenerēt vizualizāciju idejas?

Dalībnieku ieguvumi: Pēc šī vebināra dalībniekiem būs labāks priekšstats par papildus rīkiem, kas varētu tikt izmantoti datu transformācijai un vizualizācijai, lai Jūsu atskaites būtu ietekmīgākas, pēc iespējas automatizētas un sastādītas ar samazinātu risku pieļaut manuālās kļūdas.

Reģistrācija: https://ej.uz/LPBS_030724

Norises laiks: 10.00-11.30

Vebināru vadīs: Aleksandrs Iļkuns, CGMA, ir finanšu procesu automatizācijas un vizualizācijas konsultants. clearBox SIA piedāvā iespējas uzlabot finanšu procesus, it īpaši resursu vadības jomā, lai Jūs un Jūsu kolēģi varētu fokusēties uz datu izmantošanu, lai tālāk attīstītu Jūsu uzņēmuma darbību.