Pārlekt uz galveno saturu
02 Latvijas goda konsulu un uzņēmēju kontaktbirža

GK un uzņēmēju kontaktbirža

Aicinām pieteikties pirmajai Latvijas goda konsulu un uzņēmēju kontaktbiržai 2. jūlijā.


2024. gada 2. jūlijā norisināsies Latvijas goda konsulu ārvalstīs un Latvijas uzņēmēju kontaktbirža, kurā piedalīsies vairāk nekā 80 Latvijas goda konsuli no 47 valstīm.

 

Lai palašinātu biznesa iespējas ārvalstīs, veicinātu uzņēmēju atpazīstamību un eksportu, goda konsulu sanāksmes ietvaros notiks tikšanās ar Latvijas uzņēmumu pārstāvjiem.

 

Pasākuma mērķis ir sniegt platformu uzņēmumu prezentācijām un izzinošo jautājumu noskaidrošanai, uzrunājot Latvijas goda konsulus no visas pasaules. Pasākumā būs iespējams satikt goda konsulu/s no savam uzņēmumam interesējošas valsts, iepriekš piesakoties reģistrācijas formā un izvēloties konkrētās valsts/u goda konsulu.  

 

Kontaktbiržā piedalīsies goda konsuli no tādām valstīm kā Albānija, Apvienotā Karaliste, Armēnija, ASV, Austrālija, Austrija, Baltkrievija, Beļģija, Benina, Francija, Grieķija, Gruzija, Haiti, Horvātija, Indija, Indonēzija, Itālija, Izraēla, Japāna, Jaunzēlande, Jordānija, Kanāda, Kipra, Kirgizstāna, Kolumbija, Kosova, Kostarika, Libāna, Lihtenšteina, Luksemburga, Malaizija, Monako, Nīderlande, Norvēģija, Paragvaja, Ruanda, Serbija, Slovākija, Somija, Spānija, Šveice, Taizeme, Turcija, Ukraina, Vācija, Zimbabve, Zviedrija.

 

Goda konsuliem ir uzticēts veikt Latvijas valsti reprezentējošas un konsulāras funkcijas. Kā viena no tām ir veicināt komerciālo, ekonomisko, kultūras un zinātnisko sakaru attīstību staro  nosūtošo valsti un uzņemošo valsti un sekmēt labas attiecības starp tām. Lielākajai daļai goda konsulu ir plašs kontaktu loks mītnes valstī, kā arī padziļinātas zināšanas par mītnes valsts uzņēmējdarbības vidi, normatīviem un institūcijām.

 

Informācijai: Rīgā regulāri tiek rīkotas goda konsulu sanāksmes, kurās Latvijas goda konsuli ārvalstīs tiek iepazīstināti ar Latvijas aktualitātēm, kā arī tiekas ar uzņēmumu un organizāciju pārstāvjiem.

 

 

Pasākuma programma:

 

8.45                              Ierašanās un reģistrācija

9.00 – 9.30                         Atklāšanas uzrunas un prezentācijas

 

  • Latvijas ekonomikas ministra Viktora Valaiņa uzruna;  
  • Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras prezentācija;
  • Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras prezentācija;
  • Ārlietu ministrijas  pārstāvja uzruna.

 

09.45 – 11.00                     Biznesa tīklošanās sesija

 

11.00 – 11.15                      Kafijas pauze

 

11.15 – 12.45                     Biznesa tīklošanās sesijaNorises vieta: Baltic Beach Hotel, Jūras iela 23/25, Majori, Jūrmala

Pasākuma formāts: Klātienē

Dalība kontaktbiržā dalībniekiem ir bez maksas.

 

Ierobežoto vietu dēļ, uzņēmējus aicinām pieteikties savlaicīgi.
 

Reģistrācija: https://www.b2match.com/e/latvijas-goda-konsuli

 

Kontaktpersona: Natālija Juškova, LTRK Ārlietu direktora vietniece, natalija.juskova@ltrk.lv

Ja rodas jautājumi par reģistrēšanos, lūgums rakstīt: Liva.Racene@liaa.gov.lv