Pārlekt uz galveno saturu

Jūlijs

03 LTRK KURZEMES BIZNESA FORUMS "UZŅĒMUMU FINANSĒJUMA STRATĒĢIJAS: NO TEORIJAS LĪDZ PRAKSEI"

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Tukuma novada pašvaldību, Enefit un vīna darītavu “Mazburkas” organizē Biznesa forumu "Uzņēmumu finansējuma stratēģijas: no teorijas līdz praksei", 3. jūlijā plkst. 14:00.

Pilna pasākuma programma un reģistrācija pieejama šeit. https://ej.uz/LTRK-Kurzemes-biznesa-forums-Tukums-2024

LTRK Kurzemes Biznesa forums veltīts uzņēmumu finansējuma stratēģiju apskatei, saņemot padomus un vērtīgu informāciju un veicinot diskusiju par finansējuma piesaistes iespējām uzņēmumiem, it īpaši Tukuma novadā un Kurzemes apgabalā.

Pasākuma laikā ar vērtīgu informāciju dalīsies ievērojami nozares pārstāvji - Ieva Broka (Biedrības "Latvijas Maksātnespējas procesa administratoru asociācija" valdes locekle), Mārtiņš Bočkāns (Biedrības "Latvijas Finanšu nozares asociācija" pārstāvis un AS "Citadele banka" Latvijas lielo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītājs), Aija Zitcere (Finanšu ministrijas Finanšu tirgus politikas departamenta direktore), Tīna Lūse (Biedrības "Fintech Latvija Asociācija" vadītāja), Ģirts Priede (AS “SEB banka” Mazo un vidējo uzņēmumu finansēšanas apakšjomas vadītājs), Artūrs Silantjevs (AS “West Kredit” valdes loceklis), Jānis Bērtulsons (AS "Jaunpils Pienotava" valdes loceklis), Elviss Strazdiņš (tehnoloģiju entuziasts) un citi eksperti un nozares pārstāvji.

Pasākuma otrajā daļā - diskusiju panelī paredzēta diskusija par finansējuma pieejamību un iespējām uzņēmumiem Kurzemes reģionā. Dalībnieki analizēs gan esošos finansēšanas veidus, piemēram, banku kredītus un valsts atbalsta programmas, gan arī alternatīvos finansējuma avotus, kas varētu būt nozīmīgi uzņēmējdarbības attīstībai Kurzemē. Tiks apspriesti gan uzņēmumu veiksmes faktori, gan arī izaicinājumi un šķēršļi, kas saistīti ar finansējuma piesaisti. Diskusijas gaitā dalībnieki sniegs praktiskus padomus un risinājumus, kā uzlabot finansējuma pieejamību un veicināt uzņēmējdarbības attīstību.

LTRK Kurzemes Biznesa forums ir bezmaksas un atvērts ikvienam interesentam, taču vietu skaits ir ierobežots! Lai nodrošinātu savu dalību pasākumā, aicinām reģistrēties laikus.