Pārlekt uz galveno saturu

Oktobris

03 Aicinām piedalīties Starptautiskajā industriālās biotehnoloģijas un bioekonomikas forumā – IFIB 2024

Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) ietvaros aicinām piedalīties Starptautiskajā industriālās biotehnoloģijas un bioekonomikas forumā – IFIB 2024 

Datums: 3.- 4. oktobris
Norises vieta: Fondazione Golinelli, Boloņa, Itālija
Formāts: klātienē

Foruma fokusa tēma ir aprites bioekonomika, īpašu uzmanību pievēršot rūpnieciskajai biotehnoloģijai, tajā skaitā biotehnoloģiskajiem risinājumiem, kas tiek izmantoti lauksaimniecības un pārtikas nozarēs.

Boloņā notiks piecas B2B sesijas, kas tiek iepriekš organizētas starp jaunuzņēmumiem, uzņēmumiem, universitātēm, valsts un privātiem pētniecības centriem rūpnieciskās biotehnoloģijas un bioekonomikas jomā.

Dalībnieki ieradīsies no Eiropas un ārpus tās, lai atrastu potenciālos partnerus sadarbībai, uzņēmējdarbības attīstībai, licencēšanas līgumiem, kopuzņēmumiem, pētniecības projektiem, pieredzes apmaiņai un partnerības iespējām.

Konferences tēmas
- Bioloģiskās rūpniecības nozares
- Bioekonomikas attīstība pilsētās un reģionos
- Enerģijas trūkums - stimuli, lai pārvarētu pašreizējo krīzi
- Kā novērtēt bioekonomiku
- Aprites bioekonomika reģionālā mērogā
- Agropārtika un jauni biomateriāli
- No lauksaimniecības uz rūpniecību: vērtību ķēžu nozīme

Reģistrācija: https://ifib-2024.b2match.io/home

Vairāk informācijas: https://ifibwebsite.com/

*Eiropas Biznesa atbalsta tīklu finansē programma SMP (Single Market Programme) periodā 2021-2025.

EEN

22 CSecTOR konference: Kiberdrošības izaicinājumi ražošanas uzņēmumos

CSecTOR konference: Kiberdrošības izaicinājumi ražošanas uzņēmumos

22.10.2024, plkst. 10.00-16.00

LTRK uzņēmēju namā, Kr.Valdemāra ielā 35, Rīgā

CSecTOR Konferences fokusā būs ražošanas uzņēmumu kiberdrošība un tā ir pieredzēta gan kiberdrošības profesionāļiem, gan uzņēmumu vadītājiem un lēmumu pieņēmējiem. Konferences ietvaros eksperti dalīsies ar aktuālo informāciju par kiberdrošības tendencēm, kā arī praktiskiem padomiem, kā aizsargāties no kiberuzbrukumiem un mazināt ar tiem saistītos riskus. 

Konferences ietvaros notiks ekspertu paneļdiskusija, kurā profesionāļi diskutēs par kiberdrošības nozīmi ražošanas uzņēmumos un kritiskajā infrastruktūrā. Tāpat arī konferences dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar CSecTOR projekta izstrādātajiem resursiem, kas paredzēti mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Kiberdrošības apmācību kurss un izstrādātie materiāli ir pieejami bez maksas arī latviešu valodā.
 

Reģistrācija: https://forms.office.com/e/hr0rMZaDif

Vietu skaits ir ierobežots, un dalība konferencē ir iespējama tikai ar iepriekšēju reģistrāciju. Reģistrācija atvērta līdz 18.10.2024.

Konferences plāns:
10.00-12.00: Atklāšana un konferences pirmā daļa
12.00-13.00: Pusdienu pārtraukums
13.00-14.00: Paneļdiskusija
14.00-16.00: Konferences otrā daļa

CSecTOR projekta mērķis ir palīdzēt ražošanas uzņēmumiem izveidot kiberdrošu darba vidi, lai uzņēmumi būtu informēti un sagatavoti gadījumos, kad notiek kiberuzbrukumi ražošanas iekārtām vai procesiem.

Plašāk par projektu: https://csector.eu/

CSecTOR (Cyber Security Training on Operational Technology Resilience) projekts tiek finansēts ar Erasmus+ programmas atbalstu.