Pārlekt uz galveno saturu

Decembris

18 LTRK90 UZŅĒMĒJU BALLE
balle2024

Ar prieku un lepnumu izziņojam Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras 90 gadu jubilejas Uzņēmēju balli - satikšanās peronā ar vēsturi un nākotni, kas notiks 18. decembrī kultūrtelpā "Hanzas Perons" – vietā, kur vēsture satiekas ar mūsdienām un radītprieks savienojas ar industriālo mantojumu.

 

Jubilejas svinību programmā būs krāšņa un īpaši LTRK veidota izrāde “Satikšanās peronā”, kuru esam uzticējuši veidot ilggadējā projekta “Cabaret” autoriem. Šī izrāde norisināsies "Hanzas Peronā" – vietā, kas reiz bija Rīgas preču stacijas noliktava un tagad ir kļuvusi par izcilu kultūras galamērķi. Ēka, kas apvieno vairāk nekā 100 gadu vēsturi ar mūsdienīgu pieeju, būs ideāls fons mūsu pasākumam, kurā mēs varēsim sajust laika būtiskumu un piedzīvot to kopā.

Izrādes sižets vedīs mūs cauri dažādiem laika mirkļiem vilciena stacijā, kur sastopas cilvēki no dažādām vietām, lai piedzīvotu gan satikšanos, gan atvadīšanos. Jūs sagaida neaizmirstams vakars, pilns nejaušību, ilūziju un pārsteigumu, kurā ikvienam būs iespēja izdzīvot kādu lomu, piepildīt sapņus vai vienkārši izbaudīt svētku burvību.

Par vakara īpašo atmosfēru rūpēsies talantīgais vadītājs Nauris Brikmanis, kā arī solisti Aija Vītoliņa, Ralfs Eilands, Aija Andrejeva, džeza orķestris “Very Cool People”, aktieri un dejotāji.

Esam parūpējušies, lai šis vakars būtu brīnišķīgi satikšanās svētki un tiktu aizvadīts ne tikai koncertprogrammas ritmos un skaņās, bet Jums patiesi izbaudot gada nogales svētku noskaņu, viesmīļu servētas vakariņas ( uzkodas, siltais ēdiens, deserts), kas iekļautas jau, biļetes cenā,  dzērienus, ko varēsiet iegādāties pasākuma norises vietā, papildu aktivitātes un dejas.

BIĻEŠU IEGĀDE: https://ieej.lv/Uznemeju_balle_2024

****

PASĀKUMA PROGRAMMA:

19.00 – 20.00 – Ierašanās;

20.00 - Pasākuma atklāšana;

20.10 - Īpaši LTRK veidots koncertuzvedums, kurā

kā muzikālais pamats piedalās grupa “Very Cool People”,

solisti Aija Vītoliņa, Ralfs Eilands, Aija Andrejeva, dejotāji, aktieri;

21.40 - starpbrīdis, vakariņas, DJ uzstāšanās;

22.30 - dzirkstošs pop-džeza koncerts, kurā piedalās grupa “Very Cool People” un iepriekš minētie solisti ( dejas)

23.30 - Pārsteigums

23.35 - 2.00 (3.00) dejas DJ pavadībā

 

Apģērbs: black tie

 

BIĻETES CENĀ IEKĻAUTS:

Koncertuzvedums, glāze dzirkstošā vīna, servētas vakariņas viesmīļu pavadībā ( uzkodas, otrais siltais ēdiens, deserts), foto stūris. Pēc pasākuma visiem dalībniekiem būs pieejami arī foto un video atskata faili.

BIĻEŠU CENAS:

Pasākumu esam iecerējuši pie ar baltiem galdautiem klātiem sešvietīgiem un četrvietīgiem galdiņiem. Savukārt zonu dalījums ir pēc redzamības, kur 1 zonas vietas ir tuvāk skatuvei, 2 zonas vietas tālāk. Skatuve būs liela, kā arī zālē būs vairāki ekrāni, lai redzamība būtu laba no jebkuras vietas telpā!

NB! Cenas norādītas bez PVN


1. zona:

  • Viss 6 vietīgais galds: 1380 EUR (230 EUR par vietu)
  • Vieta pie 6 vietīgā galda: 250 EUR par viea

2. zona:

  • Viss 4 vietīgais galds: 800 EUR (200 EUR par vietu)
  • Vieta pie 4 vietīgā galda: 220 EUR par vietu

BIĻEŠU IEGĀDE: https://ieej.lv/Uznemeju_balle_2024

 

Papildu informācija par pasākuma norisi, biļešu iegādi:
Inese Raiba, LTRK Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja, mob. tel.: 26642131, e-pasta adrese: inese.raiba@ltrk.lv

Uz tikšanos LTRK 90 gadu jubilejas Uzņēmēju ballē!