Pārlekt uz galveno saturu

EKSPORTS

LTRK uzņēmumu eksportspējas veicināšana ir viens no galvenajiem LTRK darbības virzieniem.

Galvenie uzdevumi:

1. Veicināt Biedru eksportspēju;

2. Veicināt LTRK starptautisko sadarbību;

3. Sniegt pakalpojumus Latvijas uzņēmumu eksportspējas veicināšanai un gūt peļņu;

4. Īstenot sadarbību ar Latvijas institūcijām, kas ir atbildīgas par investīciju piesaisti, ārpolitiku, eksporta veicināšanu;

5. LTRK jēgpilnas dalības Eurochambres nodrošināšana.

 

Individuālie eksporta projekti

Sadarbības mērķis ir sniegt atbalstu Latvijas uzņēmējiem, kura ietvaros, izvērtējot katra interesanta produktu vai pakalpojumu, tiks sastādīts potenciālo partneru/klientu saraksts konkrēto projektu valstīs, uzrunāti potenciāli sadarbības partneri, organizētas uz rezultātu orientētas B2B tikšanās u.c. nepieciešamās darbības.

Tiešsaistes B2B tikšanās

LTRK piedāvā jaunu pakalpojumu - online B2B tikšanās. B2B tikšanās ietvaros tiks organizēts tiešsaistes koncepts sadarbībā ar ārzemju kamerām, nozaru asociācijām un citiem sadarbības partneriem.

Semināri par eksporta tirgiem

Sagatavots uzņēmējs ir būtisks solis veiksmīga eksporta turpināšanai vai uzsākšanai, tāpēc LTRK piedāvā celt uzņēmumu kompetenci un izpratni par dažādiem uzņēmējiem aktuāliem eksporta tirgiem.

Ārvalstu izstādes

LTRK aicina pieteikties ārvalstu izstādēm, kas tiek organizētas dažādās nozarēs.  

Eksporta katalogs

Eksporta katalogs ir elektronisks izdevums, kurš tiks izsūtīts ārvalstu kamerām un nozaru asociācijām ar aicinājumu šo informāciju izplatīt saviem biedriem, vēstniecībām un citiem ārvalstu sadarbības partneriem. Ievietojot informāciju Eksporta katalogā par Jūsu uzņēmumu un sadarbības piedāvājumu, pakalpojumiem vai precēm tiek dota iespēja sasniegt plašu potenciālo ārvalstu partneru vai klientu loku.

Pārbaudi savu Potenciālo sadarbības partneri ārvalstīs!

Lai pirms sadarbības uzsākšanas pārliecinātos, ka partneris ārvalstīs ir uzticams un atbilst Latvijas, kā arī starptautiskajai likumdošanai, tostarp komercbanku izvirzītajām prasībām, aicinām izmantot iespēju un veikt pirmsizpēti par konkrēto ārvalsts uzņēmumu.