Tikšanās ar delegāciju no Kenijas
LTRK aicina paplašināt kontaktu loku, iegūt jaunus sadarbības partnerus un vienlaikus gūt vērtīgu ieskatu Kenijas kafijas un tējas nozarē. Vizīte plānota kā biznesa kontaktu veidošanas pasākums, kura mērķis ir veicināt mērķtiecīgu sadarbību un attīstīt ilgtermiņa tirdzniecības partnerības starp Latvijas un Kenijas uzņēmumiem.
⏰ Pasākuma laiks (21. aprīlis):
Ierašanās no 09:30 ☕
Sākums 10:00
Noslēgums ap 11:30
🌍 Pasākuma laikā paredzēts:
🔹Atklāšanas uzruna – H.E. Angeline Musili, Kenijas vēstniece Latvijā
🔹LTRK prezentācija
🔹Kenijas delegācijas prezentācija
🤝 Tīklošana un savstarpējās sarunas
☕ Kafijas un tējas degustācija
🌐 Pasākuma darba valoda – angļu
🌍 Kenijas delegācija
Delegāciju veidos kafijas (gan beramās, gan specialty) ražotāji, kā arī tējas ražotāji un tirgotāji.
Delegācijas sastāvā:
✔ NordLink Africa – tirgus piekļuves un tirdzniecības veicināšanas uzņēmums, kas atbalsta sadarbības veidošanu starp Āfriku un Ziemeļvalstu–Baltijas reģionu, palīdzot uzņēmumiem atrast uzticamus piegādātājus un attīstīt biznesa iespējas Kenijā
✔ Iriaini Coffee Farmers Cooperative Society – specialty un beramās kafijas ražotāji
✔ Saos Tea Ltd – specialty melnās tējas ražotāji
✔ Kuresoi Premium Tea Ltd – specialty melnās tējas ražotāji
LTRK īpaši aicina piedalīties tējas un kafijas importētājus un izplatītājus, lai veicinātu mērķtiecīgu kontaktu veidošanu un attīstītu ilgtermiņa sadarbības iespējas.
✨ Nepalaid garām iespēju satikt Kenijas nozares pārstāvjus, iepazīt to produktus un veidot jaunus biznesa kontaktus!
Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz: beatrise.bikovska@ltrk.lv